ostatnie realizacje

Wittchen

Naszym klientem w zakresie tworzenia wartościowej została firma Wittchen - jedna z najbardziej znanych marek w branży produkcji wyrobów skórzanych. 

Totalmoney.pl

Od września 2018 roku naszym klientem w zakresie tworzenia wartościowej treści jest portal Totalmoney.pl - jeden z najbardziej znanych serwisów w branży finansowej. 

więcej realizacji »

nasi klienci

Artykuły, poradniki i opisy produktów

Informacja jest dziś na wagę złota, dlatego też serwisy internetowe dążą do stworzenia szerokiej bazy contentu. Nasza firma dostarcza artykuły tematyczne i poradnikowe na podane przez zlecających tematy. Możemy również proponować własne tematy do podanych kategorii i działów.

Wszystkie nasze teksty są oparte na wiarygodnych źródłach, są unikalne i spełniają powszechnie przyjęte wymagania stylistyczne, gramatyczne i ortograficzne.

Tak naprawdę, możemy pisać na każdy temat, jeśli tylko będziemy mieć do dyspozycji materiały źródłowe, albo czas na wykonanie gruntownego researchu w danej dziedzinie wiedzy.

Piszemy również artykuły sponsorowane, które pozwalają na przedstawienie użytkownikom sporej dawki informacji i są idealną formą promocji przedsiębiorstwa. W artykule sponsorowanym można zamieszczać zdjęcia, wykresy, tabele, które w kompleksowy sposób prezentują ofertę produktową lub usługową, a ponadto,  można wstawić linki, pozwalające użytkownikom na przejście do promowanych stron i podejmowanie dalszych akcji, z zakupem usługi włącznie.

Podczas pisania wszelkich artykułów do serwisów informacyjnych i nie tylko, uwzględniamy na życzenie Klienta konieczność operowania określonymi słowami kluczowymi. Uprawiamy więc "seo copywriting", polegający na takim sposobie pisania artykułów i ofert na stronach www, który pomaga w odnajdywaniu portalu przez użytkowników w wyszukiwarkach.  Jest to wsparcie przy pozycjonowaniu strony.

Przygotowujemy również jednocześnie merytoryczne i skłaniajace do zakupu opisy produktów sklepu internetowego. Na bazie zdobytego doświadczenia i analiz opracowujemy treśc, która przede wszystkim jest skuteczna.

nasze usługi

Oferta handlowa
Oferta handlowaCo możemy dla Ciebie zrobić?
więcej »
Naming
NamingNazwa szyta na miarę potrzeb
więcej »
Press release
Press releaseSprawimy, że o Was usłyszą...
więcej »
Artykuły i poradniki
Artykuły i poradnikiTeksty o wszystkim i dla wszystkich
więcej »
Teksty na www
Teksty na wwwKompleksowe wypełnianie treścią serwisów
więcej »
Inne teksty
Inne teksty Teksty sprzedażowe, tworzenie sloganów, korekta treści
więcej »