ostatnie realizacje

Wittchen

Naszym klientem w zakresie tworzenia wartościowej została firma Wittchen - jedna z najbardziej znanych marek w branży produkcji wyrobów skórzanych. 

Totalmoney.pl

Od września 2018 roku naszym klientem w zakresie tworzenia wartościowej treści jest portal Totalmoney.pl - jeden z najbardziej znanych serwisów w branży finansowej. 

więcej realizacji »

nasi klienci

Naming

Nazwa jest jedną z najważniejszych części składowych każdej marki istniejącej na rynku. To z nią kojarzmy produkty, firmy, a nawet konkretne osoby. Wybór nazwy dla nowego produktu, usługi lub firmy i organizacji powinien być gruntownie przemyślany, bowiem jest to decyzja strategiczna, rzutująca w sposób zdecydowany na przyszłość całej firmy. Dobra, trafnie wybrana nazwa pozwala na budowanie siły marki na rynku.

Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego proponujemy Państwu kompleksową usługę namingu. Doskonale wiemy, że nazwa, jej charakterystyczne brzmienie, znaczenie w wymiarze międzynarodowym, unikalna budowa i psychologiczny wpływ na wybory konsumentów, decydują o sposobie postrzegania marki.

Już na samym początku tworzenia nowego produktu lub zakładania firmy warto jest skorzystać z usługi profesjonalnego namingu. Na podstawie otrzymanych od Państwa wytycznych, w postaci briefu kreatywnego, rozpoczynamy działania mające na celu skonstruowanie listy nazw, które najbardziej odpowiadają na Państwa potrzeby i są zgodne z Waszymi oczekiwaniami. Tworzenie nazwy to proces składający się z wielu etapów.

Każda zaproponowana przez nas nazwa spełnia następujące kryteria:

Na podstawie nazwy tworzone są strategie marketingowe przedsiębiorstwa, wszelkie materiały reklamowe i promocyjne. Nazwa musi być postrzegana jako pierwszy krok do sukcesu rynkowego.

Zapraszamy do złożenia zapytania przez formularz kontaktowy.

nasze usługi

Oferta handlowa
Oferta handlowaCo możemy dla Ciebie zrobić?
więcej »
Naming
NamingNazwa szyta na miarę potrzeb
więcej »
Press release
Press releaseSprawimy, że o Was usłyszą...
więcej »
Artykuły i poradniki
Artykuły i poradnikiTeksty o wszystkim i dla wszystkich
więcej »
Teksty na www
Teksty na wwwKompleksowe wypełnianie treścią serwisów
więcej »
Inne teksty
Inne teksty Teksty sprzedażowe, tworzenie sloganów, korekta treści
więcej »