ostatnie realizacje

Wittchen

Naszym klientem w zakresie tworzenia wartościowej została firma Wittchen - jedna z najbardziej znanych marek w branży produkcji wyrobów skórzanych. 

Totalmoney.pl

Od września 2018 roku naszym klientem w zakresie tworzenia wartościowej treści jest portal Totalmoney.pl - jeden z najbardziej znanych serwisów w branży finansowej. 

więcej realizacji »

nasi klienci

Oferta handlowa

Chcesz dotrzeć do świadomości klientów?
Nie wiesz jak skonstruować przekaz reklamowy?
Być może szykujesz się do targów i imprezy branżowej....
A może chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt lub usługę?

Potrzebujesz bez wątpienia dobrze skonstruowanej, przemawiającej językiem korzyści, oferty handlowej, która będzie najlepszą reklamą dla Waszej firmy i jej asortymentu. Pamiętaj, że klient jest atakowany z różnych stron komunikatami reklamowymi i zainteresuje się tylko tym, który wyda mu się ciekawy. Masz kilka sekund, aby zainteresować go swoją ofertą. Pierwsze jej słowa, slogany i hasła promocyjne muszą przykuć uwagę klienta, aby był on skłonny zapoznać się z całą ofertą.

Oferta handlowa skonstruowana zgodnie z arkanami sztuki copywriterskiej pozwala na to, aby klient przekonał się, że warto skorzystać z danej oferty produktów i usług lub podjąć z firmą współpracę handlową. Nijaki, standardowy tekst oferty spowoduje, że potencjalny klient szybko rzuci w kąt folder czy ulotkę Twojej firmy i nigdy do niej nie powróci.

Bezwzględną koniecznością jest to, aby oferta handlowa wyróżniała się na tle innych dokumentów, które całymi stertami zalegają na biurkach prezesów dużych firm. Jeśli chcesz nawiązać intratne kontakty biznesowe to Twoja oferta handlowa musi być jedyna w swoim rodzaju, wskazywać korzyści, jakie partner uzyska z rozpoczętej współpracy.

Nie tylko sam tekst, ale jego rozmieszczenie i oprawa graficzna oferty handlowej, muszą skutecznie przyciągać wzrok decydenta. Intrygujący, wieloznaczny nagłówek, podany w przystępnej, ale profesjonalnej formie będzie większym wyróżnikiem niż najbardziej wymyślna grafika, która w takim przypadku powinna być przejrzysta i zwracać uwagę czytelnika na najważniejsze punkty oferty i argumenty. Przekonywująca oferta skonstruowana jest w taki sposób, że przeradza się w wymierne transakcje handlowe.

Nasza firma napisze dla Państwa ofertę handlową, opierając się na dostarczonych przez Zleceniodawcę informacjach, jak również z wykorzystaniem języka korzyści. Nasze oferty wzbudzają w odbiorcach pozytywne emocje, co jest reakcją jak najbardziej pożądaną.

nasze usługi

Oferta handlowa
Oferta handlowaCo możemy dla Ciebie zrobić?
więcej »
Naming
NamingNazwa szyta na miarę potrzeb
więcej »
Press release
Press releaseSprawimy, że o Was usłyszą...
więcej »
Artykuły i poradniki
Artykuły i poradnikiTeksty o wszystkim i dla wszystkich
więcej »
Teksty na www
Teksty na wwwKompleksowe wypełnianie treścią serwisów
więcej »
Inne teksty
Inne teksty Teksty sprzedażowe, tworzenie sloganów, korekta treści
więcej »