ostatnie realizacje

Wittchen

Naszym klientem w zakresie tworzenia wartościowej została firma Wittchen - jedna z najbardziej znanych marek w branży produkcji wyrobów skórzanych. 

Totalmoney.pl

Od września 2018 roku naszym klientem w zakresie tworzenia wartościowej treści jest portal Totalmoney.pl - jeden z najbardziej znanych serwisów w branży finansowej. 

więcej realizacji »

nasi klienci

Press release

Press release to zgrabnie napisana notatka prasowa skierowana do szeroko pojętych mediów, mająca na celu poinformowanie ich o wydarzeniu, które zleceniodawca chciałby zakomunikować szerszej publiczności. Najpierw musi jednak zostać zaaprobowana przez redaktorów, którzy z miejsca odrzucają informacje przesiąknięte reklamą. Należy więc w taki sposób skonstruować informację prasową, aby stanowiła ona „wiadomość”, a nie „reklamę”.

Szeroko rozpowszechniona informacja prasowa sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku, zwłaszcza wtedy, gdy firma lub jej produkt nie jest znany.

Sporządzamy dla klientów notatki prasowe, indywidualne listy wysyłkowe dla informacji dla mediów, jak również dokonujemy wysyłki press release. Na każdym etapie działań konsultujemy z klientem treść i kształt notatki, a także przekazujemy do akceptacji listę adresów, do których ma trafić informacja prasowa.

nasze usługi

Oferta handlowa
Oferta handlowaCo możemy dla Ciebie zrobić?
więcej »
Naming
NamingNazwa szyta na miarę potrzeb
więcej »
Press release
Press releaseSprawimy, że o Was usłyszą...
więcej »
Artykuły i poradniki
Artykuły i poradnikiTeksty o wszystkim i dla wszystkich
więcej »
Teksty na www
Teksty na wwwKompleksowe wypełnianie treścią serwisów
więcej »
Inne teksty
Inne teksty Teksty sprzedażowe, tworzenie sloganów, korekta treści
więcej »