ostatnie realizacje

Travelplanet.pl

Naszym klientem w lutym 2016 został jeden z najbardziej znanych agentów turystycznych - Travelplanet.pl. Zakres współpracy dotyczy copywritingu.

Ceneo.pl

Od lutego 2016 naszym klientem w zakresie dostarczania wartościowej treści jest najbardziej znana polska porównywarka cen - Ceneo.pl

więcej realizacji »

nasi klienci

Marketing szeptany

Szept znaczy więcej niż krzyk

Właśnie dlatego skuteczne efekty promocyjne można osiągnąć korzystając z narzędzi, jakimi posługuje się marketing szeptany, tzw. buzz marketing. To ogół działań docenianych przez marketerów ze względu na fakt, że ich efekty są widoczne niemalże natychmiast. W krótkim czasie można wypromować markę produktów i usług, zwiększyć jej rozpoznawalność czy przeciwdziałać „czarnemu PR-owi”.

Długofalowe działania z zakresu marketingu szeptanego umożliwiają zdobycie lojalności potencjalnych klientów. Oni sami zaczynają być nośnikiem rekomendacji dotyczących reklamowanych produktów bądź usług.

Według niezależnych badań, konsumenci nie wierzą reklamom pokazywanym w mediach, bez względu na ich typ. Źródłem rzetelnej wiedzy są dla nich sugestie dotyczące dokonywania decyzji zakupowych jakie znajdują w internecie - na forach, w grupach dyskusyjnych czy w serwisach społecznościowych.

Nie tworzymy sztucznych rekomendacji i poleceń, ale sugerujemy użytkownikom powody do prowadzenia dyskusji na założony temat. Użytkownicy przedstawiają swoje rzeczywiste poglądy, oceniają obiektywnie produkt, wskazując jego wady i zalety. Moderator, czyli nasz pracownik, czuwa nad inicjowaniem dyskusji i jej tokiem, sprowadzając na właściwy tor dyskutantów.

Czy usługa marketingu szeptanego to dobry wybór? Tak, jeśli:


Prowadzimy działania na kilkuset polskich forach, grupach dyskusyjnych oraz w serwisach społecznościowych. Posiadamy wiarygodne profile wzbudzające zaufanie innych użytkowników.

Zapraszamy do formularza kontaktowego.

nasze usługi

Marketing szeptany
Marketing szeptanyWirtualna poczta pantoflowa do usług.
więcej »
Social Media
Social MediaW służbie społeczności
więcej »
Badanie opinii
Badanie opinii Jak Cię widzą?
więcej »
Moderacja
ModeracjaMarkowy anioł stróż
więcej »
 Strony www
Strony wwwTwoja firma w internecie!
więcej »