ostatnie realizacje

Wittchen

Naszym klientem w zakresie tworzenia wartościowej została firma Wittchen - jedna z najbardziej znanych marek w branży produkcji wyrobów skórzanych. 

Totalmoney.pl

Od września 2018 roku naszym klientem w zakresie tworzenia wartościowej treści jest portal Totalmoney.pl - jeden z najbardziej znanych serwisów w branży finansowej. 

więcej realizacji »

nasi klienci

Epr

Poprzez wykorzystanie nowoczesnej technologii Web 2.0., internet stał się miejscem wymiany poglądów, opinii, a także dyskusji na przeróżne tematy. Zastosowane w ramach serwisów funkcjonalności społecznościowe, pozwoliły na zaktywizowanie użytkowników, którzy jednocześnie stali się pełnoprawnymi redaktorami, a niekiedy też twórcami portali www.

Udostępniamy Państwu pakiet usług, które pozwalają monitorować fora, serwisy społecznościowe, a także portale tematyczne. Nasze usługi pomogą w budowie społeczności wokół marki, jak również będą stały na straży rzetelności informacji pozostawianych w sieci.

Przekazanie w nasze ręce opieki nad Państwa marką, to właściwy krok w drodze do rozwoju, w działaniach w ramach wirtualnej rzeczywistości.

nasze usługi

Marketing szeptany
Marketing szeptanyWirtualna poczta pantoflowa do usług.
więcej »
Social Media
Social MediaW służbie społeczności
więcej »
Badanie opinii
Badanie opinii Jak Cię widzą?
więcej »
Moderacja
ModeracjaMarkowy anioł stróż
więcej »
 Strony www
Strony wwwTwoja firma w internecie!
więcej »